ספת ספר

ריהוט של בית זוהי משימה כלל לא פשוטה. היא עשויה להפוך לאפילו מורכבת יותר כאשר אין לכם מספיק שטח. אך אל חשש, כיום ישנן תנועות רבות בעולם שדוגלות בניצול מיטבי של החלל, ועל מנת להשיג את הקונספט הזה במלואו, כדאי לקחת בחשבון את העובדה הפשוטה – שכל דבר יכול למלא לפחות שתי פונקציות בו-זמנית, ובמקרה הטוב ביותר, אפילו שלוש. כך, ספת ספר מהווה את הדוגמא המובהקת למוצר שכזה. בין הפונקציות הכלליות שלה ניתן למצוא את היותה ספה פשוטה שעליה ניתן לשבת. במצב פתוח היא הופכת למיטה לכל דבר. ובמידה ויש לה גם ארגז מצעים, אז מדובר במקום אחסון יעיל ביותר.

 

מאפיינים כלליים של ספת ספר

בספת ספר הפרקטיות עולה על היופי, אך אין זה אומר שאין דרך לשלב בין השניים וליצור מראה אסתטי ונוח באותה המידה, וגם לנצל בצורה הטובה ביותר את השטח שעומד לשירותכם בסלון בבית שלכם. פעמים רבות הספות לא מאובזרות במשענות לידיים, משום שזה לא משתלב היטב עם המנגנון שפותח את ספת הספר למיטת ברוחב וחצי או למיטה זוגית. מעבר לכך, אין כמעט שום הגבלות אפשריות לאופטימליות של ספת הספר, כולל עיצוב מגוון, אינספור צבעים וציפויים העשויים מחומרים שונים. ניתן למצוא ספות ומערכות ישיבה בגדלים שונים, כאשר ככל שהספה גדולה יותר, כך הספה הנפתחת תהיה גדולה יותר גם כן. הצבע של הספה הוא חשוב, אך בגלל המבנה  שלה, ניתן ליהנות מאינספור כיסויים מתאימים למיטות ולספות, והמראה לא ייפגע מזה – אפילו יותר, הגיוון יאפשר לעצב את הסלון בצורה שונה ולהפוך את הספה לנקודת הצבע הבולטת ביותר בחדר, וזה יתרון עבור בתים רבים.

 

ספת ספר

 

מתי כדאי לרכוש ספת ספר?

הדרך הטובה ביותר להוסיף פרקטיות לסלון שלכם או אפילו לכל חדר נוסף בבית, היא באמצעות רכישת ספת ספר שתעזור לכם ליהנות ממקום נוסף בחדר וגם מקום לארח אנשים ביום ולהשאיר אותם לישון. בנוסף, זה עשוי להיות מקום נוח להישאר לישון עבור אורחים קבועים, למשל הסבתא או הסבא שבאים לעיתים קרובות על מנת לעזור לכם עם הילדים. עם זאת, במידה וספת ספר נועדה שנישן עליה לעיתים קרובות, חשוב מאוד שלא לחסוך ולא לנסות למצוא את הספה הזולה ביותר, משום שחשוב מאוד לרכוש מזרן אורתופדי שייתן תמיכה טובה לגב עבור האדם שיישן על הספה הזו. מקרה נוסף שבוכדאי לרכוש ספת ספר – כאשר הילדים גדלו והם רוצים מיטה שתהיה יותר עדכנית ו”בוגרת”. גם הם יכולים ליהנות מהאפשרות לשבת עם חברים בכיף שלהם וגם לישון על מיטה גדולה ומפנקת. בשורה התחתונה, ספת ספר תורמת לכל בית, ולכן גם אם תרכשו אותה ללא סיבה מסוימת, בטוח תמצאו לה שימוש נרחב בחיי היומיום, בעיקר אם יש בה גם ארגז מצעים.

 

מארחים בקלות ובפשטות באמצעות ספת ספר

היתרון הגדול ביותר של ספת ספר הוא כמובן האפשרות לארח. ניתן לבחור ספה שהיא גם נוחה ובגובה מתאים שיאפשר לשבת עליה בקבוצה  מבלי להרגיש אי נוחות, וגם שיהיה אפשר לפתוח אותה בקלות למיטה ולהשאיר את האורחים  לישון בנוחות. המנגנון מהווה חלק חשוב מאוד באיכות של הספה. כמו כן, גורם חשוב מאוד בספת ספר איכותית הוא העובדה שהחיבור בין שני ה”עמודים” של הספה נעשה באופן בלתי מורגש, על מנת שהמיטה תהיה ממש נוחה. באמצעות בחירה בספת הספר המתאימה לצרכים שלכם תוכלו להבטיח שתמיד יהיה נוח וכיף לארח כל אחד מהחברים והקרובים שלכם.

 

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן