סלון פינתי מול סלון ישיבה רגיל: יתרונות וחסרונות

האם כדאי לקנות סלון ישיבה פינתי או אולי סלון ישיבה רגיל? אילו יתרונות מציעה כל אחת מהאפשרויות האלו?

החלטתם להחליף את הסלון שלכם? אם כן, תגלו שיש לא מעט אפשרויות, שמהן תוכלו לבחור. חלקן מתאימות יותר, חלקן פחות. בין אם זו סלון ישיבה פינתי או אולי מערכת ישיבה רגילה, לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות וכל אחת מספקת מענה לצרכים אחרים. לפני שבוחרים את סלון הישיבה, חשוב להגדיר אותם מראש וגם לערוך סקר שוק המשווה בין האפשרויות.

סלון

אז, במה בוחרים?

סלון ישיבה פינתי הפך לדבר החם ביותר בשנים האחרונות בתחום מערכות הישיבה. אפשר למצוא אותו בבתים רבים והוא מחליף את מערכת הישיבה הרגילה שכוללת כורסת יחיד, ספה לשניים וספה לשלושה. מערכת הישיבה הפינתית, כמו שמוצעת ב – LEONARDO, וכפי שניתן לנחש משמה, מושלמת לאזורים פינתיים. היא כוללת מושבים הצמודים זה לזה, בין אם באופן קבוע ובין אם מדובר באפשרות להפרדה. במרבית המקרים ישולב במערכת זו גם שזלונג יחד עם משענת גב או ללא משענת.

אחד היתרונות הבולטים של מערכת הישיבה הפינתית הוא האפשרות להתאים אותוה בצורה מדוייקת אל המרחב וגם לשחק איתה כדי ליצור מראה מסוג אחר בכל פעם ועיצוב חדש. ניתן, למשל, לשנות את המיקום של המושבים כשמגיעים אורחים, ולהחזיר אותם חזרה אל מקומם כשהם עוזבים. אפשר, בזכות המבנה שלה, לנצל היטב את המרחב ובמיוחד כשמדובר בדירות קטנות. אחד היתרונות הבולטים של מערכת ישיבה פינתית הוא זווית התשעים מעלות שבה, הנוצרת לאחר חיבור יחידותיה והאפשרות להצמיד אותה אל הפינה.

מצד שני, יש גם חסרונות, ההופכים את מערכת הישיבה הרגילה לכזו שיכולה להתאים במקרים מסוימים יותר ממערכת הישיבה הפינתית. כשמדובר במערכת ישיבה פינתית שיחידותיה אינן מחוברות זו לזו באופן קבוע, הדבר איננו בטיחותי ובמיוחד בבתים עם ילדים. יחידות הישיבה עלולות לזוז זו מזו, כשהילדים קופצים עליהן או עוברים מיחידה אחת לשנייה.

בנוסף, בחלק מהמקרים לשזלונג, שהוא היחידה הקצרה במערכת, אין משענת לכל אורכו. מה שהופך את המערכת לפחות מתאימה לאלה הזקוקים למשענת גב, ובעיקר מטעמי נוחות. גם העובדה שלא תמיד ניתן לשלב בין כמה יחידות שונות, הופכת את מערכת הישיבה לפינתית לכזו שלא בהכרח מתאימה לכל אחד. ישנם כאלה האוהבים לשלב בין כמה ספות וכורסאות בסלון, כשלכל אחת סגנון וצבע אחר. זאת, בעוד שמערכת הישיבה הפינתית מגיעה לרוב באותה הסגנון העיצובי ואיננה מאפשרת משחק בין האפשרויות או שילוב ביניהן.

 

במה כדאי לבחור?

לא פשוט לבחור מבין שתי האפשרויות, שכן לכל אחת יתרונות וגם חסרונות. אולם, כדי להצליח בבחירה כדאי תחילה להגדיר את הצרכים הקיימים. הגדרת הצורך ואופי השימוש במערכת הישיבה יעזרו לכם לבחון נכון את האפשרויות הקיימות ולבדוק איזו מהן מתאימה: מערכת ישיבה פינתית או אולי מערכת ישיבה רגילה. כדאי גם לבחון את העניין המודולרי, את האפשרות לשחק עם מערכת הישיבה ולהתאים אותה לצרכים המשתנים. הנוחות היא פרמטר חשוב מאד שאסור להתפשר עליו וכדאי לקחת בחשבון גם את המחיר. בכל מקרה, מה שנכון לאחד, לא בהכרח יהיה נכון לאחר.

 

מערכת ישיבה פינתית ורגילה – ליהנות ממגוון של אפשרויות

רוצים לרכוש מערכת ישיבה חדשה לסלון שלכם? אצלנו, ב – LEONARDO, תמצאו מבחר של מערכות ישיבה מעוצבות ומסוגננות ובמחירים נוחים ומשתלמים מאד. אנו, ב – LEONARDO, שמים דגש רב מאד על איכות, יופי וסגנון ומעמידים לרשותכם צוות מיומן שישמח לסייע לכם לבחור נכון ומתאים. כל זאת, תוך בחינת הצרכים שלכם וגם התקציב העומד לרשותכם.

רוצים לשמוע עוד על מערכת ישיבה פינתית או רגילה?

הגיעו אלינו לאולם התצוגה שלנו במושב בן שמן, או התקשרו ל: 058-78-28-608.

דילוג לתוכן