מדוע סלוני עור הם אופציה מצוינת וכיצד קובעים איכות של עור

מהם היתרונות של סלונים מעור? כיצד נקבעת איכות העור בסלונים אלה?

אין כמו סלון מסוגנן ומעוצב כדי להפוך כל מרחב למושקע הרבה יותר. אם אתם רוצים לקנות סלון חדש לבית, תגלו שהאפשרויות הן רבות ומגוונות מאד. אחת מהאפשרויות הללו הם סלונים מעור, דוגמת אלה המוצעים על ידי LEONARDO. סלונים מעור שנחשבים לפופולאריים מאד כבר לא מעט שנים שומרים על מקום של כבוד, שאף סוג אחר של סלון לא תופס.

הם מציעים מראה מסוגנן ומיוחד מאד, איכות ברמה אחרת וגם פתרון שיכול להשתלב נהדר לצד אלמנטים אחרים במרחב.

מערכות ישיבה מעור

 

כיצד קובעים את איכות העור

ישנן איכויות שונות של סלונים מעור וגם סוגים שונים של סלונים כאלה. סלונים מעור אמיתי נחשבים לאיכותיים ביותר. סלונים אלה הם גם הפופולאריים ביותר בשוק כיום ולא בכדי. העור, שבו משתמשים בסלון עובר עיבודים רבים מאד בתהליך הייצור וגם לא מעט מניפולציות, כדי שניתן יהיה למתוח אותו בהתאם לשלד הספה ולהתאים אותו אליו בצורה המדויקת ביותר. אחד התהליכים הוא שפשוף והסרת הפרווה הצמודה אל העור וגם השרייתו בחומרים כימיים, הדואגים לרככו.

בנוסף, גם צביעת העור ומריחה של חומר מיוחד, המשמש כשכבת הגנה השומרת על העור לאורך זמן. תהליכים אלה, המוצעים על ידי חברות המתמחות בכך ואחריות על ייצורם של סלונים מעור או שיווקם, כמו חברת LEONARDO, מעידים על טיב ואיכות העור, שכן עור שאיננו אמיתי ואיננו איכותי לא נדרש לעבור את השלבים השונים האלה כדי להגיע אל התוצאה הרצויה.

 

על סוגי העור הקיימים ומה המומלץ ביותר

אפשר כאמור למצוא כיום סוגים שונים של סלוני עור, הנבדלים זה מזה בסוג העור ובאיכותו. אחד מסוגי העור המומלצים ביותר כיום הוא עור נאפה, שאותו ניתן לראות בסלונים רבים. מדובר בעור איכותי במיוחד המגיע מהבקר – משוורים, מעגלים ומפרות (ולא מכבשים, הנחשבות לנחותות יותר במדרג בעלי החיים).

סוגי עור נוספים הנחשבים גם לנפוצים מאד, הם אלה העשויים מעור של פרה. סלונים מעור פרה יהיו איכותיים מאד ויחזיקו מעמד זמן רב. גם עור של בפאלו מקובל כיום, ובמיוחד בארצות הברית. סלוני עור בפאלו מגיעים משם ונמכרים בחנויות השונות בארץ. ישנם סלונים העשויים מעור של בקר, הנחשבים לאיכותיים יותר, וישנם סלונים העשויים גם הם מעור של בקר אולם נחשבים לפשוטים יותר. היעדר או נוכחות של צלקות על העור יכולים להשפיע על איכותו וגם על מידת הביקוש לו.

מי שמעוניין לרכוש סלונים מעור איכותי, עליו לוודא שהעור שממנו עשוי הסלון עומד בכל מבחני האיכות הנדרשים, לרבות מבחן העמידות לחדירת מים, מבחן השפשוף, מבחן העמידות לחום, מבחן חוזק הקריעה ועוד. סלונים מעור איטלקי נחשבים למומלצים במיוחד, שכן אלה עומדים בתקנים מחמירים מאד במהלך תהליך הייצור, מה שמוביל לתוצאה באיכות ללא פשרות ולסלון מסוגנן ויחד עם זאת ברמה גבוהה.

 

3701 שחור תקריב

 

מחפשים סלונים מעור לבית? אנחנו הכתובת שלכם!

אצלנו, ב – LEONARDO, תמצאו מגוון רחב של סלונים העשויים מעור ובאיכות גבוהה במיוחד.

אם אתם רוצים לרכוש סלון ומתלבטים במה לבחור, אם האיכות חשובה לכם וגם המראה, אנו מזמינים אתכם אל אולם התצוגה שלנו, שבו תוכלו לראות מבחר של אפשרויות, שמהן תוכלו לבחור.

הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, למסור לכם מידע ופרטים חשובים על כל סלון וכמובן גם לסייע לכם בבחירה הלא פשוטה.

רוצים לשמוע פרטים על כך גם בטלפון? התקשרו אלינו כעת לטלפון מספר 1-700-709-100.

דילוג לתוכן