איך לבחור את הכורסא המושלמת

כמה מילים על כורסאות

החלטתם לשדרג קצת את עיצוב הבית? זה הזמן המושלם להשקיע בכורסא חדשה. יש כל כך הרבה אפשרויות בחירה ולפעמים קשה לדעת איפה להתחיל. אז החלטנו לעזור לכם ולאסוף עצות שיעזרו לכם לבחור את הכורסא המושלמת עבורכם, ולנסות לתת לכם גם מעט רעיונות עיצוב על הדרך. כורסאות מגיעות במגוון צורות וגדלים. לחלק מהן יש קווים יותר מעניינים ולחלק יש קווים יותר קלאסיים או מודרניים. אך לא חשוב באיזה כורסא תבחרו, תרצו שהוא יהיה כמה שיותר נוח עבורכם ועבור האורחים שלכם.

כיום סגנונות דקו ורטרו חזרו להיות באופנה, וזה השפיע מאוד על עיצובן של הכורסאות בשוק. אל תקנו כורסא רק בשל המראה שלה, אלא אם אתם מתכוונים לשים אותה בפינה ולא להשתמש בה בכלל. חשוב מאוד לשבת על הכורסא ולבחון את הנוחות שלה, את הגובה והרוחב שלה, וכיצד היא מרגישה באופן כללי. הנוחות בסופו של דבר הכי חשובה כי זהו התפקיד של הכורסא, שישבו עליה. אחרי הנוחות כמובן שהמראה חשוב גם.

 

קבלו מאיתנו כמה טיפים לבחירת כורסא

 

החליטו מה אתם רוצים – זה נשמע די ברור, אבל הרבה אנשים מתחילים את החיפוש שלהם בלי לדעת בכלל מה הם רוצים. האם אתם זקוקים לכורסא קטנה ויפה כדי להניח בקצה המיטה או שאתם מחפשים כורסא גדולה יותר עם הרבה נוכחות בחדר? האם אתם מוכנים להוציא הרבה כסף על כורסא ממשי או מקטיפה או עם ריופד עור או שאתם זקוקים לכורסא פרקטית שבה ישתמשו גם ילדים קטנים? חשוב להגיע להחלטות האלה בשלב מוקדם כדי לעזור לכם לצמצם את האפשרויות ולאפשר לכם לבחור את הכורסא שהכי מתאימה לכם כמה שיותר מהר.

 

אולי אתם בכלל מחפשים זוג כורסאות – זוג כורסאות יכולות להוסיף המון סטייל לחדר, במיוחד כאשר מתאימים את הבדים שלהן.

 

חשבו על הצבעים – יש כל כך הרבה אפשרויות שמאוד קל להתבלבל. קחו את הזמן ובחנו את הצבעים שבחדר וחשבו אילו צבעים ודוגמאות יתאימו להם. לעיתים כדאי להביא דוגמאות של הריפוד לחדר וממש לראות האם הן מתאימות או לא מתאימות לצבעים ולתאורה .שבחדר

 

התאימו את הכל בחוכמה – חשוב להתאים את הריפוד והסגנון של הכורסא לאלמנטים האחרים שבחדר. התאימו את הכורסא לרהיטים האחרים בחדר – לווילונות, למערכת הישיבה, לשטיח.

 

איכות – תמיד חשוב לזכור את החשיבות של האיכות. אתם הרי לא רוצים להשקיע זמן וכסף בבחירת כורסא שלא תחזיק מעמד ותמצאו את עצמכם באותה נקודה.

 

קחו בחשבון את הזרימה של החדר –בזמן בחירת כורסת טלוויזיה, זכרו לקחת בחשבון את החלונות, הכסאות ורהיטים ואלמנטים אחרים בחדר כדי לשמור על איזון. אם אין לכם מקום לכורסא גדולה, הכורסא לא חייבת להיות מאסיבית, אפשר גם לבחור כורסאות קטנות וצרות יותר.

 

ערבבו והתאימו – אל תרגישו שהכל צריך להתאים בצורה מדויקת. אפילו אם העיצוב שלכם לא אקלקטי, הכורסאות נחשבות כנפרדות משאר הריהוט ולכן יכולות להיות בצבעים ובדוגמאות אחרות.

 

 המיקום חשוב – חשוב ליצור אווירה טובה בחדר. הכורסא החדשה שלכם צריכה לגרום לחדר להיראות יותר מזמין ולא יותר צפוף. בחדר שינה, למשל, כורסא יפה יכולה לספק פינת ישיבה מושלמת. או, הצבת כורסא ליד החלון ליד שולחן קטן ומנורה יכולה ליצור פינת קריאה חמודה וחמה. כורסא יכולה להיות פריט ריהוט מושלם עבור האזורים הפחות צפופים ועמוסים של הבית. כך גם לבן אדם שיושב בכורסא יובטח השקט והמרחב שלהם הוא זקוק.

 

 שבו רגע – אם אתם לא יכולים לשבת ולבדוק את הכורסא, חשוב לשבת ולקרוא ביקורות לגביה באינטרנט. אנשים אחרים שקנו אותה יכולים ללמד אתכם מהטעויות שלהם.

כורסאות

דילוג לתוכן